За змістом і метою практики в коледжі поділяються на навчальні, технологічну та виробничу.
Під час навчальних практики студенти ознайомлюються із особливостями майбутніх спеціальностей, отримують необхідні уміння і навички з навчальних дисциплін.
Перелік навчальних практик за спеціальностями:
Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»:
Навчальна практика з бухгалтерського обліку. Навчальна практика з інформатики і комп’ютерної техніки. Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»: Навчальна практика з інформатики і комп’ютерної техніки. Навчальна практика з фінансів підприємства. Навчальна практика з обліку і звітності у комерційних банках. Навчальна практика з податкової системи. Навчальна практика з банківських операцій. Спеціальність 073 «Менеджмент»: Навчальна практика з діловодства. Навчальна практика з маркетингу. Навчальна практика з інформатика і КТ. Навчальна практика з організації виробництва. Спеціальність 075 «Маркетинг»: Навчальна практика з інформатики і комп’ютерної техніки. Навчальна практика з маркетингової діяльності. Навчальна практика з інформаційних систем та технологій в маркетинговій діяльності . Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Навчальна практика з комп’ютерної техніки. Навчальна практика з оргтехніки. Навчальна практика з офісних систем і електронний документообіг. Навчальна практика з Інтернет-технологій в інформаційній діяльності. Метою виробничих є ознайомлення студентів безпосередньо на підприємствах з виробничим процесом та придбання первинного практичного досвіду. Тому виробнича практика завжди розпочинається з ознайомлення студентів із структурою основних баз практики. При виборі баз практики визначаються сучасні господарства, підприємства та фінансові установи будь-якої форми власності, які застосовують передові форми і методи організації виробничої діяльності, мають високий рівень економічної діяльності, впроваджують прогресивні технології виробництва. З базами практики завчасно укладаються договори.
Технологічна практика – це самостійна робота студентів безпосередньо на робочих місцях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою, виконання ними конкретних службових обов’язків. Набуваючи практичних знань на робочих місцях, студенти здійснюють аналіз інформаційних процесів на конкретному підприємстві; виявлення недоліків, притаманних існуючим комп’ютерним інформаційним системам; проектування чи перепроектування складових цих систем; опанування новими інформаційними технологіями.
Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти